WYRowisko 2019

Logo

Partnerzy i Sponsorzy WYRowiska 2019

 

WYRowisko 2019 – podsumowanie.
VII edycja Wyrowiska już za nami. Gratulujemy zwycięzcą oraz wszystkim uczestnikom. Współczujemy spóźnionym na metę o kilka minut. Dzięki Wam udało się zebrać 5 kontenerów śmieci, wspomóc Fundację kwotą 2400 zł oraz powiększyć bazę dawców szpiku o 24 osoby.
Podziękowana kierujemy do Starosty Bełchatowskiego Pani Doroty Pędziwiatr oraz Prezydenta Miasta Bełchatowa Pani Marioli Czechowskiej za patronat nad imprezą.
Dziękujemy licznej grupie solidnych i sprawdzony partnerów oraz sponsorów dzięki którym mogliśmy się spotkać. Mowa tu o Hotel Sport, TUiR Warta S.A, Gmina Kleszczów, Fundacja Rozwoju Gminy Kleszczów, Technocomplex, Bud – Mar, Mechanika Pojazdowa Adam Łyczkowski, GoCreate, BHP S.Z.S Sylwia Zmysłowska-Stefaniak, PHU Niewczas, Sprzęt Bud Kazimierz Sosnowicz, Pacak, Jur-Bud Jerzy Kowalczyk, Jacek Pniewski, Rancho Osiny, EKOBudowa, IOD Performance , BioCircle, STUDIO Reklamy Joanna Ciupa, Dziupla 4×4, Bełchatowska Grupa Ubezpieczeniowa Marek Drążczyk, , Wizja Reklamy, Fabryka Wnętrz Sylwia Drążczyk, Suflidowo, Skalar, EKO –Region, Pomoc Drogowa Sabina Dyła, SAKU-TEAM, Ramirent, Meble WOOD.
O bezpieczeństwo podczas rajdu zadbało Stowarzyszenie Sztab Ratownictwa Bełchatów wraz załogą OFF ROAD RESCUE TEAM Sebastian Kuc czyli off – roadowo – patrolowej karetki znanej w całym środowisku oraz 5 jednostek straży pożarnej – OSP Łękawa, OSP Niedyszyna, OSP Postękalice, OSP Kleszczów oraz OSP Rozprza. Wszystkim Dowódcom i Strażakom obecnym z Nami szczególnie dziękujemy za profesjonalne zabezpieczenie wjazdów i wyjazdów z gniazd pieczątek. Bezpieczeństwo przede wszystkim.
Podziękowania dla Fundacji Bezpieczni i Rafała Kalecińskiego za pomoc przy organizacji i przeprowadzeniu OES-ów oraz ustawianiu załóg. Duże „ciśnienie” na samym początku imprezy zostało przez Waszą grupę skutecznie obniżone.
Za patronat medialny dziękujemy firmie BxB-Studio, Edyta TV , Terenwizji, DD Bełchatów, Magazynowi Offroad4x4, Radiu ESKA i portalu Bełchatów – Eska Info. Za obszerną fotorelację , którą niebawem opublikujemy, dziękujemy Stowarzyszeniu Fotograficznemu Kreatywni.
Ogromne podziękowania kierujemy w stronę Tomka. Elektroniczne pieczątki w 101% sprawdzają się podczas rajdu. Mimo trudnych warunków terenowych – wszystkie urządzenia zadziałały prawidłowo. Błyskawiczny odczyt wyników oraz aktualizacja na monitorach został przez Was doceniony i pochwalony. Przez nas też. Tomek zapewnia nam spokój i brak protestów.
Fundacja Szansa przygotowała dla Was śniadanie, my zrobiliśmy grochówkę , a na koniec słodką niespodziankę przygotowała Anna Ozga za którą bardzo dziękujemy. Torty ważyły z 50 kg. Każdy.
Należy też wspomnieć i podziękować za konkurs pt. FlexParty zorganizowany przez IOD Performance. Wypełnił czas oczekiwania na ogłoszenie wyników i jednocześnie zasilił grono zwycięzców kwotą 5000 zł w postaci voucherów.
Winni jesteśmy Wam pewne wyjaśnienia. Otóż tegoroczna edycja była wyjątkowo trudna w realizacji, począwszy od przesunięcia terminu o miesiąc, po druzgocącą wiadomość , która nadeszła do nas w poniedziałek – na kilka dni przed rajdem. O ile zmiana daty imprezy była naszą decyzją, podyktowaną mało sprzyjającą aurą (czyli nie padało od dawien dawna) to zmiana bazy rajdu we wtorek na 4 dni przed, jest nadal dla nas dużym zaskoczeniem. W jakim celu wypowiada się lokal na kilka dni przed imprezą? Niech każdy domyśli się sam. Ale dla nas nie ma rzeczy nie możliwych , więc od poniedziałku wieczór rozpoczęła się akcja ratunkowa. Burza mózgów, kilka doładowań do telefonów później pojawiło się światełko w tunelu. Co cię nie zabije to cię wzmocni. Dzięki nie przespanej nocy oraz ogromnemu zaangażowaniu osób z BGO i nie tylko, już następnego dnia spotkaliśmy się z Zarządem Hotelu Sport. Mieliśmy szczęście, gdyż obiekt w pożądanym przez nas zakresie okazał się być wolny w tym terminie. Wynegocjowaliśmy warunki, które były satysfakcjonujące dla obydwu stron. Pełen profesjonalizm, oraz wszelka pomoc ze strony Zarządu obiektu mocno nas uspokoiły i przystąpiliśmy do przygotowań bazy rajdu od samego początku. Teraz już wiemy, że brak snu i presja potrafi zdziałać cuda. Szkoda tylko, że nie udało się przenieść zakwaterowanych załóg do bazy rajdu.
Na koniec jeszcze raz dziękujemy za przybycie. Była to kolejna okazja , żeby się spotkać, poznać nowych ludzi i ponarzekać. My, Bełchatowska Grupa Offroadowa WYR 4×4 tylko organizujemy i udostępniamy nasze tereny ale to Wy stworzyliście i nadal tworzycie klimat WYRowiska.
Dzięki i do zobaczenia ………………
Bełchatowska Grupa Offroadowa WYR4x4.

Wyniki – Wyrowisko 2019

Nagroda Fair Play : załoga nr 225 Piotr Adamczyk, Aneta Adamczyk

Nagroda EKO: załoga nr 208 Piotr Lachendro, Rafał Szarek

MEPROTurystyk

Plakat sponsorzy

 

Logo Bełchatów - aktualne