Pomagamy !!!

Jest „grupa” ,jest moc,  jest pomoc !!!

WOŚP

10/01/2016

wosplogo

wośp16

Przez cały dzień na placu przed galerią obecna była bełchatowska grupa offroad-owa WYR 4 x 4.

Częstowali grochówką ugotowaną na kuchni polowej. Za pieniądze wrzucone do puszki można było też przejechać się terenowymi samochodami, a przekazany przez bełchatowski WYR 4×4 voucher na całodniową wyprawę w teren z grupą, wylicytowany został za 3 tysiące złotych. To największa kwota uzyskana z licytacji.

Źródło: http://www.ebelchatow.pl/content/rekordowa-licytacja#comment-11904

Źródło: belchatow24.tv


 

OFF-ROADOWE „MIKOŁAJKI”

08/12/2015

podziękowania1

Bełchatowskie środowisko offroadowe po raz kolejny zorganizowało akcję charytatywną. Tym razem w ramach „Mikołajek” członkowie grupy WYR 4×4 pojawili się w Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym w Bełchatowie i to w wyjątkowej roli pomocników świętego Mikołaja.

W jednej z sal czekali na nich podopieczni ośrodka, którzy przygotowali krótki występ artystyczny. Jak na „Mikołajkowe” odwiedziny przystało – nie zabrakło prezentów. Miłośnicy jazdy po bezdrożach obdarowali podopiecznych laptopami i pomocami dydaktycznymi.

Na koniec wizyty nie zabrakło też atrakcji w rajdowym stylu – przed siedzibą ośrodka zaparkowały dwa potężne samochody. Podopieczni SOSW mogli zasiąść za kierownicą profesjonalnego, terenowego auta startującego w rajdach.

Źródło: http://www.ebelchatow.pl/content/offroadowe-miko%C5%82ajki

ZAKRĘCONA POMOC DLA MATEUSZA

07/11/2015

podziękowania2

W Bełchatowie trwa akcja „Zakręcona pomoc dla Mateusza”, która polega na zbiórce nakrętek z plastikowych butelek, które w ostateczności trafią do recyklingu, a zebrane z tego tytułu pieniądze mają być przeznaczone na rehabilitację 15-letniego Mateusza z Bełchatowa.

Do całej akcji przyłączyła się również Bełchatowska Grupa Offrodowa Wyr 4×4, która zbierała nakrętki podczas sobotniego rajdu „Wyrowisko”. Organizatorzy rajdu podęli się ich skrzętnego liczenia i rejestrowania a dla osoby, która dostarczyła najwięcej nakrętek ufundowali nagrodę.

Podczas akcji udało się zebrać łącznie ponad 72 kilogramy plastikowych nakrętek – najwięcej bo blisko 19 kilogramów przywiozła załoga nr 224 Michał Majchrzak i Ewa Ziółkowska i to na ich ręce trafiła wyjątkowa nagroda.

Źródło: http://www.ebelchatow.pl/content/zebrali-ponad-72-kg-plastikowych-nakr%C4%99tek

WOŚP

04/01/2015

WOŚP można było wesprzeć nie tylko, wrzucając datki do puszek wolontariuszy, ale również uczestnicząc w aukcjach charytatywnych. Co poszło pod młotek na bełchatowskim finale?

Oprócz występów artystycznych nie lada atrakcją były licytacje, które poprowadził Krzysztof Ibisz. Ogólnie do licytacji wystawiono 30 przedmiotów.

Najwyższą kwotę 1,6 złotych uzyskano z licytacji czterech voucherów na jazdę terenową ufundowanych przez Bełchatowską Grupę Offroadową „WYR 4×4″. Dużym zainteresowaniem cieszyła się także licytacja koszulek meczowych PGE Skry Bełchatów i PGE GKS Bełchatów. Dla przykładu koszulkę piłkarza Michała Maka zlicytowano za 350 złotych.

Źródło: http://h-87-199-0-7.dolsat.pl/content/wo%C5%9Bp-z-licytacji-5-tys-z%C5%82otych

CHOINKA DLA MAĆKA

08/12/2014

Blisko 6 tys. złotych zebrano podczas imprezy charytatywnej pod nazwą „Choinka dla Maćka”. Pieniądze zostaną przeznaczone na leczenie i powrót do zdrowia 17-letniego Maćka Wiśniewskiego.

Still1208_00009

Maciek ma nowotwór kości z przerzutami do płuc. Są metody leczenia, które dają nadzieje na wyleczenie oraz takie które wzmocnią jego organizm do dalszej walki – terapie są jednak bardzo kosztowne. Dlatego bełchatowianie pomagają jak mogą. Bełchatowska grupa offroadowa WYR 4×4 w niedziele zorganizowała Choinkę dla Maćka.

Wszyscy, którzy przybyli na wydarzenie hojnie wrzucali pieniądze do puszek wolontariuszy. W ramach „Choinki” organizatorzy zapewnili szereg atrakcji w tym m.in. pokazy jazdy autami terenowymi na torze offroad, prezentacje aut sportowych i militarnych, licytacje przedmiotów związanych z PGE Skra Bełchatów i PGE GKS Bełchatów. Prowadzona była także aukcja garażowa.

Wydarzenie zakończyło się sukcesem – udało się zebrać dokładnie 5 864 złote. Cała kwota zostanie przekazana na leczenie i powrót do zdrowia Maćka Wiśniewskiego.

Materiał filmowy:

Źródło: http://www.ebelchatow.pl/content/choinka-dla-ma%C4%87ka-zebrano-blisko-6-tysi%C4%99cy-z%C5%82otych