WYRowisko DragonWinch 2016

 

logowyr2016


Serdecznie dziękujemy za udział w Naszym Rajdzie Wyrowisko 2016 DragonWinch.

        Co to za rajd gdyby nie uczestnicy? Miło Nam było Was wszystkich gościć, niektórych po raz pierwszy, innych kolejny.

     Impreza nie odbyła by się bez wsparcia Sponsorów, którym bardzo dziękujemy za współpracę i liczymy na ciąg dalszy.

         Przy każdym rajdzie staramy się wyznaczyć jakiś cel, jakąś osobę, jakieś środowisko, któremu jesteśmy w stanie choć w minimalnym stopniu pomóc. W poprzednich edycjach WYRowiska zbieraliśmy śmieci zalegające przy trasach przejazdu, wspomagaliśmy chorego Mateusza zbierając nakrętki (rekordowa ilość   – ponad 70 kg – Izka, że chciało Ci się przeliczać to na sztuki!!!). W tej edycji wspomagaliśmy nasze schronisko dla zwierząt. W sumie zebraliście ponad 300 kg karmy !!!. Jest to ogromne wsparcie dla naszych zwierzaków i jak to podsumował Mariusz Półbrat z bełchatowskiego schroniska – 4 koła dla 4 łap. Super, jeszcze raz dziękujemy.

          Podczas rajdu można było zmierzyć sobie poziom cukru w organizmie, ciśnienie krwi oraz tętno. Fundacja Młodych Diabetyków uzyskała wynik ponad 100 pomiarów poziomu cukru. Miło ich zaskoczyliście. Lepiej zapobiegać niż leczyć, profilaktyka przede wszystkim.

      W bazie rajdu Ośrodek Realizacji Inicjatyw zorganizował mnóstwo zabaw dla dzieci. Sporo pomysłów, zakręceni ludzie – żadne dziecko nie miało prawa się z Nimi nudzić.

        Na rajd zapisało się 105 załóg. Niestety nie wszyscy dotarli (awarie sprzętu). Przygotowaliśmy dla Was tereny o różnej skali trudności zależne od klas. Prototypową klasą była klasa TURYSTYK PRO, taka na badanie „rynku”. W poprzednich edycjach docierały do nas zażalenia o nierównych szansach w „elektryku” gdy do rywalizacji stanęły „zmoty” i „seryjne” auta z wyciągarkami. Tym razem pojechali oddzielnie , gdzie PRO było bliżej Turystyka niż „elektryka”. Z sygnałów jakie otrzymaliśmy, klasa się przyjęła. W następnej edycji przesuniemy PRO w stronę „elektryka”, żeby zaspawane mosty tak bardzo nie cierpiały na asfalcie (tak tak, wiemy).  Dla klas extremalnych przygotowaliśmy całkowicie nowy teren. Dziewiczy. Na 100%  zweryfikował stan waszych układów napędowych, wyciągarek, nerw, kondycję oraz wytrwałość. Jeżeli było ciężko to pomyślcie co będzie się działo w listopadzie ? Organizacyjnie staraliśmy się dopiąć wszystko na ostatni guzik. Podczas odprawy uczulaliśmy na zrywanie pieczątek. Niestety dwie w klasie Turystyk i PRO musieliśmy anulować. Zwracaliśmy uwagę na stemplowanie punktów w KD. Zdarzały się pieczątki nieczytelne, nie klasyfikowane do punktacji , które decydowały o czołowych wynikach.   Wnioski na przyszłą edycję wyciągnijcie sami.

     Nie ustrzegliśmy się błędów. Nie unikamy odpowiedzialności, staramy się te błędy naprawiać. W klasie extreme mechanik chodziło o źle zaplombowaną KD w pojeździe, natomiast w elektryku o sumowanie punktów. Ocenę zdarzenia w mechaniku pozostawiamy każdemu indywidualnie. Jeżeli chodzi o elektryka – Nasz błąd – niedoliczone dwa punkty, błąd zawodnika -nie został na ogłoszenie wyników wstępnych, zgłoszenie protestu i ogłoszeniu wyników końcowych. W dniu rajdu nieścisłości były by wyjaśnione. Przyznaliśmy w tej klasie dwa miejsca ex aequo z takimi samymi nagrodami w postaci wyciągarek DragonWinch. Na kolejnych rajdach zgodnie z zapisem regulaminu po wynikach wstępnych brak protestów oznaczał będzie akceptację rezultatów uzyskanych przez zawodników. Bezwzględnie będziemy tego przestrzegać.

         Podsumowując – cieszymy się , iż mogliśmy się z Wami spotkać. Cieszymy się, że mogliśmy spotkać się z pozytywnie zakręconą ekipą Terenwizji. Mamy nadzieję , że wrażeń nie brakowało. Pogoda dopisała , błota nie brakowało. Czekamy na wszelkie uwagi i sugestie pod adresem wyr4x4@gmail.com i do zobaczenia już w listopadzie…………

Wyniki- extreme mechanikWyniki- extreme ELEKTRYKWyniki-turystyk PROWyniki- turystyk 1-20Wyniki- turystyk 21-36Wyniki-quadRajd jako impreza towarzysząca tegorocznych DNI BEŁCHATOWA (24.06-26.06.2016).

Bawimy się w sobotę 25 czerwca 2016r w formule 1 -dniowej.

Wpisowe – samochód (wszystkie klasy)  220 zł, quad – 180 zł. 

Pojedziemy w 5 klasach:  Extreme Mechanik, Extreme Elektryk, Turystyk , Turystyk PRO oraz Quad. 

Zapoznajcie się z regulaminem, zapisujcie się poprzez formularz, wpisowe przelewajcie na konto (Raiffeisen Polbank: 16 1750 0012 0000 0000 2503 2411 w tytule: DAROWIZNA oraz imię i nazwisko kierowcy) i odliczamy czas do czerwca !!!

Szczegółowy harmonogram, mapki organizacyjne oraz inne informacje dotyczące udziału w zabawie  otrzymacie od Nas po rejestracji i wpłacie wpisowego.

Za zajęcie 1 miejsca w każdej klasie nagrodą jest wyciągarka DragonWinch !!!!

dwmgn_1a

Będzie jeszcze trudniej niż było, będzie jeszcze więcej niż było !!!

 Regulamin rajdu: Regulamin Rajdu Wyrowisko 2016 DragonWinch + PRO

 

  Masz pytania odnośnie rajdu ? pisz na  rajdwyr4x4@gmail.com